Plánované akce - únor 2020

Termín  Aktivita Zodpovídá
7. - 9. 2. Soutěž First Lego League Semifinal, Žilina, SR, tým Quantum Limes z kroužku LEGO robotiky        PD: Kva
10. – 14. 2. LVK Petříkov, II.A8  PD: Juř, Chr, Dan
10. 2. Mock Maturita Ma část B, v rámci MSMA31, 5.A6, 5. - 6. v. h.                     Org/PD: Poha
10. 2. Kontrolní test školního kola CHO kategorie D, BUCH, 14:00 – 15:30 PD: Zár
11. 2. Přednáška Marketingový mix v praxi- Ing. Kalandra, (učebny dle rozvrhu, 5. v. h., PSVS Kalandrová, 6. v. h., PSVS Ondrák, 7. v. h., MSVS Masný a MSE Vacková - spojeno) PD: Kal, Vac, Mas, Ond
11. 2. Exkurze papírna Velké Losiny II.C PD: Kost, Háj
11. 2. Exkurze Automatizace a robotizace výroby – Automobilka Hyundai, III.B6 a zájemci ze třídy I.B     PD: Stu, Sev
11. 2. Předávání ocenění za mezinárodní soutěž Best in English a beseda o možnostech studia v zahraničí, 10:00,  BUHV1, účastníci soutěže a VII.A8, VII.B8 Org: Abr, PD: vyuč. přísl. Tříd
12. 2. Vernisáž výstavy fotografií našich studentů „ ZA OBJEKTIVEM  PŘED OBJEKTIVEM“, galerie DDM, tř. 17. listopadu 47, Olomouc,  15:00  
12. 2. Konzultace pro řešitele Astronomické olympiády, BLF od 14:00     Org/PD: Rich
12. 2. Okresní kolo anglické olympiády, 1. –  6. v. h., DDM Olomouc Abr, Slád
13. 2. Divadelní představení Moravské divadlo Olomouc,  VIII.A8, 2. - 6. v. h.  PD: Jan
13. - 14. 2. Doprovodný program a soutěž Fyziklání 2020, Praha, tým Kvapil,Grohmann, Skýpala (VI.A8), Vokal (IV.A6) a Princová (II.C).        PD: Rich  
13. 2. Exkurze papírna Velké Losiny, II.B  PD: Kost, Stu
14. 2. Mezinárodní filosofická olympiáda 10.00 – 12.00 , FF UP Olomouc  PD: Kal
14. 2. Projektový den mimo školu (šablony) Praha, divadlo Archa celý den, II.B6 PD: Doh, Krč, Vac
16. – 21. 2. LVK Petříkov, I.A4  PD: Tep, Dos, Dan
17. 2. Elixír do škol – výroba van de Graffova generátoru, G Čajkovského, 14:30 – 17:30 Kva, Kří, Rich, Str
17. 2. Workshop pro studenty se zástupci Úřadu práce Olomouc, (Šablony II.), BUHV1, 11:50 – 13:30, III.A, III.B, V.A6, V.B6, VII.B8, VII.A8   Org: Bla, PD: 5. v. h. Kov, Kal, Slád, 6. v. h. Krč, Dan, Tep    
17. 2. - 6. 3. Souvislá pedagogická praxe studentů UPOL Org: Ada
17. 2. Mock-Maturita in English Literature, VI.AB6, 10:00 – 11:30, 5B6, 6A6, 6B6 (BUG) Org: Mád
18. 2. Animační program: KE 3171096: Objevuj a diskutuj, Arcidiecézní muzeum Ol., II.A (VV), 5. - 6. v. h.        PD: Zat
18. 2. Veřejná prezentace projektů z ekonomického semináře 14:00- 15:30, BUHV1 SE a MSVS41 PD: Vac, Mas
18. 2. Klinická studie - ortodontické anomálie chrupu, GOH, 8:00 - 11:00 Org: Bra
21. – 22. 2. DVPP šablony II, osobnostně sociální rozvoj, hotel Stará škola Sloup u Macochy, (pátek odpoledne, sobota celá – časy budou upřesněny)  
23. – 28. 2. LVK Petříkov, I.B4  PD: Tep, Chrj, Abr
24. 2. Projektový den ve škole: možnosti využití románských jazyků, (Šablony 2.III/21), 4. – 8. v. h., žáci Š VII.B8, I.A4, III.A8, VIII.A8, V.A8 a VI.A8  PD: Hor, vyuč. přísl. hod.
25. 2. Exkurze Automatizace a robotizace výroby – Automobilka Hyundai, V.A8 a III.A6        PD: Stu, Stě
26. 2. Seminář o Globálním Rozvojovém Vzdělávání a zapojení naší školy do projektu Světová škola. Pro zájemce z řad pedagogů GOH, 14:00 - 18:00  Org: Bra, Havr, Let, Mar, Vac
26. 2. Instituto Cervantes Praha, žáci Š, (Šablony 2.III/22)     PD: Hor
26. 2. Okresní kolo Zeměpisné olympiády, Gytool, celý den                   Org: Juř
28. 2. Maturitní ples IV.A, IV.B, IV.C  
28. 2. Okresní kolo CHO kategorie D, Gymnázium Šternberk, 7:00 - 15:00 PD: Zár
29. 2. Maturitní ples VI.A6, VI.B6, VIII.A8