ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

JAK NA PŘIJÍMAČKY NA HEJČÍN

Milí uchazeči, vážení rodiče,

rád bych Vám poděkoval, že jste si v rámci letošního přijímacího řízení podali přihlášku právě na naši školu. Uvědomujeme si, že volba střední školy je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí v životě mladého člověka a o to více nás těší Vaše důvěra.

Pro ty z Vás, kteří si podali přihlášku ke střednímu vzdělávání na naši školu a označili Gymnázium, Olomouc – Hejčín jako školu s prioritou číslo 1, jsme jako poděkování za Vaši důvěru připravili bezplatnou akci „Jak na přijímačky na Hejčín“.

„Jak na přijímačky na Hejčín“ je akce, která nabídne uchazeči možnost vyzkoušet si test jednotné přijímací zkoušky z minulých let s učitelem matematiky a českého jazyka z naší školy, kteří upozorní uchazeče na nejčastější chyby, provedou rozbor složitějších úloh a odpoví na dotazy. Na akci se uchazeči dále seznámí s prostředím školy, aby v den přijímací zkoušky bylo pro ně známým a orientovali se v něm bez stresu.

„Jak na přijímačky na Hejčín“ je dobrovolná akce, kterou nabízíme jako benefit pouze uchazečům za volbu naší školy jako školy s prioritou č. 1 na přihlášce ke střednímu vzdělávání.

Termín konání: středa 20. 3. 2024 a pátek 22. 3. 2024 vždy od 14:30 do 16:00

  • uchazeči na čtyřleté gymnázium a osmileté gymnázium budou mít možnost si ve středu 20. 3. 2024 vyzkoušet test z českého jazyka a v pátek 22. 3. 2024 test z matematiky a jejich aplikací
  • uchazeči na šestileté dvojjazyčné česko-anglické gymnázium budou mít možnost si ve středu 20. 3. 2024 vyzkoušet test z matematiky a jejich aplikací a v pátek 22. 3. 2024 test z českého jazyka

Všem uchazečům, kteří podali přihlášku ke střednímu vzdělávání s uvedením naší školy jako školy s prioritou číslo 1, jsme dne 11. 3. 2024 zaslali pozvánku na kontaktní e-mail z přihlášky.

Pokud jste naši pozvánku nenašli v doručené poště, zkontrolujte prosím také spamovou složku a složku nevyžádané pošty. Pokud ani tam e-mail není, kontaktujte nás výhradně e-mailem na JPH@gytool.cz.

Prosíme Vás, aby uchazeč měl pozvánku zaslanou e-mailem k dispozici po oba dny v písemné nebo elektronické podobě, pomůžete nám urychlit odbavení všech účastníků akce.

Na závěr mi dovolte ještě jednou poděkovat Vám za důvěru a těším se na setkání s Vámi.

PhDr. Karel Goš

ředitel školy